Miskin Sene

2017’yi uğurlamaya hazır mısınız :sunglasses: Ben çoktan hazırım diyecektim aslında yazıya girmeden önce ama acısıyla tatlısıyla benim için güzel bir yıl oldu. O yüzden 2017’yi sevgiyle uğurluyor ve 2018’e güzel umutlar yüklüyorum. Bu yılbaşı güncelimizde hangi mangalar ile buluşacağımız konusunda inanın benim de bir fikrim yok. Sizler gibi bana da sürpriz olacak. Çünkü teyze olmanın mutluluğunu ve tatlı yorgunluğunu yaşamakla meşgulüm bu sıralar :heart_eyes: Bu günlerimin heyecanını benimle paylaşan canımmm Zakk “Senin biraz tatile ihtiyacın var. Güncel bende Fumiciğim” dedi. Bakalım çok sevdiğim biricik ortağım sizler için yılbaşı sepetinden neler çıkardı :eyes: 2018 sizlere 2017’den daha fazla umut daha fazla neşe daha fazla sağlık daha daha fazla huzur versin. Öyle güzel bir yıla kucak açın ki sevenlerinizin sevgisi yüreğinizden dolsun taşsın. Tüm güzel dileklerimi sizlere sunuyorum ve sözü biricik ortağıma bırakıyorum :heart_eyes: Mutlu yıllar :heart:

Teşekkürler Fumiciğim, bu işi bana bırak dedim ve aklımda çılgın planlar vardı ama her zamanki gibi miskinliğe yenik düşünce planlar seneye kaldı. Artık o serilerilerle seneye görüşürüz hehehe. Başınızı daha fazla ütülemeden bir gülüm.net mesajıy- pardon bir zakk mesajıyla veda ediyorum.

“Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!”

Blue Giant Bölüm 12-13 Miskin Okuma
Kanai-kun Miskin Okuma